Věra Klásková - foto Richard Homola

V jednotlivých letech:

2018: 21
2017: 38
2016: 27
2015: 32
2014: 31
2013: 28
2012: 19
2011: 32
2010: 26
2009: 30
2008: 25
2007: 18
2006: 22
2005: 12
2004: 19
2003: 10
2002: 25
2001: 18
2000:   1
MINULÁ VEŘEJNÁ VYSTOUPENÍ

ohlasy           chystaná vystoupení           vyst. abecedně           mapa
 –  Celkem 435 od roku 2000 –

6. 12. 2018 / 20:00 – nám. Přemysla Otakara II. / České Budějovice
1. 12. 2018 / 16:30 – Náměstí / Zákupy
23. 11. 2018 / 19:00 – La pizzeria Genovese / Česká Lípa Sokolská 261/26
15. 11. 2018 / 18:30 – Sál Janského dvora / Janské Lázně
3. 10. 2018 / 18:30 – Sál Janského dvora / Janské Lázně
3. 10. 2018 / 15:30 – Dětská léčebna Vesna / Janské Lázně
8. 9. 2018 / 17:00 – Vodní hrad Lipý / Česká Lípa
8. 8. 2018 / 18:00 – Restaurace HOTEL NEBE / Česká Lípa Prokopa Holého 145
27. 7. 2018 / 19:00 – Nádvoří hradu / Litoměřice
30. 6. 2018 / 16:30 – Amfiteátr v Parku zážitků /
23. 6. 2018 / 15:00 – Kostel sv. Petra a Pavla / Sutom
15. 6. 2018 / 19:00 – La pizzeria Genovese / Česká Lípa Sokolská 261/26
3. 5. 2018 / 18:30 – Sál Janského dvora / Janské Lázně
27. 4. 2018 / 19:00 – La pizzeria Genovese / Česká Lípa Sokolská 261/26
14. 3. 2018 / 18:30 – Sál Janského dvora / Janské Lázně
14. 3. 2018 / 15:30 – Dětská léčebna Vesna / Janské Lázně
13. 3. 2018 / 16:00 – Městská knihovna / Kamenický Šenov
23. 2. 2018 / 19:00 – La pizzeria Genovese / Česká Lípa Sokolská 261/26
25. 1. 2018 / 19:00 – Divadlo O. Nedbala / Tábor
24. 1. 2018 / 20:00 – Klub U Bílýho černocha / Česká Lípa Boženy Němcové 2942
19. 1. 2018 / 19:00 – La pizzeria Genovese / Česká Lípa Sokolská 261/26
17. 12. 2017 / 17:00 – obřadní síň MÚ / Frýdlant
10. 12. 2017 / 17:00 – Modlitebna CĆSH / Teplice Českobratrská 22
9. 12. 2017 / 15:00 – Vodní hrad Lipý / Česká Lípa
9. 12. 2017 / 13:30 – Vodní hrad Lipý / Česká Lípa
7. 12. 2017 / 16:00 – Masarykovo nám. / Jihlava
5. 12. 2017 / 19:00 – Kavárna Ve skále / Vimperk Pivovarská 61
3. 12. 2017 / 16:45 – Náměstí Míru / Svitavy
2. 12. 2017 / 17:00 – Mírové náměstí / Postoloprty
1. 12. 2017 / 20:00 – La pizzeria Genovese / Česká Lípa Sokolská 261/26
30. 11. 2017 / 18:30 – Sál Janského dvora / Janské Lázně
25. 11. 2017 / 19:30 – Zámek / Hrádek u Nechanic
25. 11. 2017 / 18:00 – Zámek / Hrádek u Nechanic
11. 11. 2017 / 16:00 – Irský den / Žandov
7. 11. 2017 / 19:00 – Galerie Kladenského zámku / Kladno
19. 10. 2017 / 19:00 – Městské divadlo / Žatec
5. 10. 2017 / 19:30 – Divadlo U Jelena / Bystřice u Benešova
4. 10. 2017 / 18:00 – Městská knihovna / Postoloprty
22. 9. 2017 / 17:00 – Muzeum TGM / Jesenice u Rakovníka
18. 9. 2017 / 18:30 – Sál Janského dvora / Janské Lázně
30. 7. 2017 / 15:00 – Kaple Božího hrobu / Mimoň V Lukách 101, Mimoň
29. 7. 2017 / 17:00 – Klášterní zahrada / Cheb
25. 7. 2017 / 19:00 – Kostel svaté Anny / Protivín
6. 7. 2017 / 20.00 – Plovárna / Volyně
6. 7. 2017 / 12:20 – Hrad / Krakovec
1. 7. 2017 / 18:30 – / Římov
15. 6. 2017 / 19:00 – Synagoga / Hořice Tovární ulice
25. 5. 2017 / 18:30 – Sál Janského dvora / Janské Lázně
12. 5. 2017 / 18:00 – Goltzova tvrz / Golčův Jeníkov
12. 4. 2017 / 19:30 – Loutkové divadélko / Úpice Dr. A. Hejny 133
19. 3. 2017 / 17:00 – Kulturní a spolkový dům / Černilov
17. 3. 2017 / 18:00 – Centrum textilního tisku / Česká Lípa U Vodního hradu 63
17. 3. 2017 / 12:00 – ZŠ Klíč / Česká Lípa
17. 3. 2017 / 10:00 – ZŠ Klíč / Česká Lípa
16. 3. 2017 / 18:00 – Synagoga / Děčín
3. 3. 2017 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
2. 3. 2017 / 18:30 – Sál Janského dvora / Janské Lázně
31. 1. 2017 / 19:30 – Multifunkční centrum / Horní Beřkovice
27. 1. 2017 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
27. 12. 2016 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
26. 12. 2016 / 16:00 – Kostel sv. Mikuláše Rváčov / Obec Vysočina
21. 12. 2016 / 14:00 – Náměstí Míru, u radnice / Domažlice
16. 12. 2016 / 19:00 – Kostel sv. Vavřince / Jezvé
15. 12. 2016 / 15:30 – Domov důchodců / Sloup v Čechách
11. 12. 2016 / 15:00 – Špitální kostelík / Jáchymov
4. 12. 2016 / 17:00 – Kostel sv. Mikuláše / Dobřany Nám. T. G. M.
27. 11. 2016 / 15:40 – Náměstí / Heřmanův Městec
26. 11. 2016 / 18:00 – Muzeum TGM / Jesenice u Rakovníka
27. 10. 2016 / 19:15 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
26. 10. 2016 / 17:00 – Národní muzeum - sál H / Praha Vinohradská 1
16. 9. 2016 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
4. 9. 2016 / 16:00 – Jeníkovská pouť / Větrný Jeníkov
3. 9. 2016 / 16:30 – Vodní hrad Lipý, CL Fest / Česká Lípa U Vodního hradu 63
28. 8. 2016 / 14:45 – Statek U Prušáků (Knorův) / Praha-Dolní Chabry Bílenecké náměstí 15
26. 8. 2016 / 18:00 – Restaurace Sv. Hubert. Mikulášovice 65 / Mikulášovice
23. 8. 2016 / 19:00 – Sál Janského dvora / Janské Lázně
14. 8. 2016 / 16:00 – Kaple Božího hrobu / Mimoň V Lukách 101, Mimoň
12. 8. 2016 / 18:00 – Renesanční dvorek / Klatovy Vídeňská 66
7. 8. 2016 / 18:00 – Evangelický kostel / Městys Sněžné
6. 7. 2016 / 19:30 – Kostel sv. Jana Křtitele / Slavonice
10. 6. 2016 / 17:00 – Kostel Krista Spasitele / Frýdlant
4. 6. 2016 / 16:00 – Kostel Nanebevzetí Panny Marie / Neratov
21. 5. 2016 / 22:00 – Etnofestival Baraban, kulturní středisko Sever / Cvikov
26. 2. 2016 / 17:30 – Soukromá oslava / Brno
21. 2. 2016 / 18:00 – Kavárna Ve skále / Vimperk Pivovarská 61
6. 2. 2016 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
27. 12. 2015 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí Panny Marie / Horní Maršov
26. 12. 2015 / 16:00 – Kostel sv. Máří Magdalény / Krásná Lípa
20. 12. 2015 / 16:00 – Kostel Povýšení sv. Kříže / Levín
4. 12. 2015 / 17:30 – Synagoga / Heřmanův Městec
29. 11. 2015 / 16:00 – Rytířský sál zámku / Žirovnice
29. 11. 2015 / 14:15 – Rytířský sál zámku / Žirovnice
19. 11. 2015 / 19:00 – Přednáškový sál divadla / Náchod
12. 11. 2015 / 19:00 – Centrum textilního tisku / Česká Lípa U Vodního hradu 63
10. 11. 2015 / 18:30 – Sál Janského dvora / Janské Lázně
22. 10. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
26. 9. 2015 / 19:30 – Keltský večer / Týnec nad Sázavou Hrad
24. 9. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
16. 9. 2015 / 19:30 – Divadlo U Jelena / Bystřice u Benešova
10. 9. 2015 / 19:00 – Česko-rakouské komunitní centrum FENIX / České Velenice Revoluční 245
27. 8. 2015 / 18:00 – Gotické sklepení Cisterciáckého opatství / Vyšší Brod
1. 8. 2015 / 19:00 – Kostel Povýšení sv. Kříže / Levín
25. 7. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
11. 7. 2015 / 14:20 – Keltský kruh / Budyně nad Ohří
4. 7. 2015 / 18:00 – Kavárna Modré dveře / Kostelec nad Č. lesy nám. Smiřických 39
20. 6. 2015 / 17:45 – Gotický sál prelatury / Český Krumlov
13. 6. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
9. 6. 2015 / 17:00 – Kaple sv. Jana Nepomuckého / Nymburk
16. 5. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
14. 5. 2015 / 19:00 – Sál Národního památkového ústavu / Telč
30. 4. 2015 / 9:00 – Základní škola / Horní Maršov
21. 4. 2015 / 18:00 – Chaberský dvůr / Praha-Dolní Chabry Hrušovanské nám. 253/5
18. 4. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
16. 4. 2015 / 18:00 – Kostel sv. Kateřiny / Třešť
17. 3. 2015 / 19:00 – Malý sál Domu kultury / Rumburk
7. 3. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
5. 2. 2015 / 19:30 – Multifunkční centrum / Horní Beřkovice
24. 1. 2015 / 17:30 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
20. 12. 2014 / 17:00 – Zámek / Zákupy
14. 12. 2014 / 15:00 – Kostel sv. Petra a Pavla / Podbořany
7. 12. 2014 / 17:00 – Synagoga / Čkyně
3. 12. 2014 / 19:30 – Rytířský sál na hradě / Strakonice
30. 11. 2014 / 17:00 – Kostel Nanebevzetí Panny Marie / Nový Bor
14. 11. 2014 / 17:30 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
18. 11. 2014 / 10:00 – Gymnázium / Česká Lípa
18. 11. 2014 / 9:00 – Gymnázium / Česká Lípa
14. 11. 2014 / 18:00 – Galerie Doubravka / Ždírec nad Doubravou
13. 11. 2014 / 17:30 – Centrum textilního tisku / Česká Lípa U Vodního hradu 63
24. 10. 2014 / 19:30 – Dům kultury / Kraslice
24. 9. 2014 / 16:30 – Galerie Hollar / Praha Smetanovo nábřeží 6
23. 9. 2014 / 17:00 – Vernisáž - Zdeněk Mézl / Praha Poštovní muzeum, Nové mlýny 2
17. 9. 2014 / 17:00 – Vernisáž - Zdeněk Mézl / Praha Galerie Hollar, Smetanovo nábřeží 6
13. 9. 2014 / 15:00 – Folkové pódium / Sokolov Nábřežní ulice
15. 8. 2014 / 20:00 – Klášter / Domažlice
9. 8. 2014 / 18:00 – Renesanční sál zámku / Kamenice nad Lipou
24. 7. 2014 / 19:00 – Kostel Svaté Anny / Protivín
21. 6. 2014 / 18:00 – Goltzova tvrz / Golčův Jeníkov
20. 6. 2014 / 17:30 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
6. 6. 2014 / 19:30 – Kulturní centrum Vratislavice 101010 / Liberec Nad Školou 1675
30. 5. 2014 / 19:00 – Sochařské sympozium / Desná Riedlova vila
17. 5. 2014 / 19:00 – Den s Kelty / Nové Strašecí Muzeum, U školy 123
20. 4. 2014 / 17:00 – Kostel sv. Vavřince / Stružnice Jezvé
17. 3. 2014 / 12:00 – ZŠ Klíč / Česká Lípa
17. 3. 2014 / 10:00 – ZŠ Klíč / Česká Lípa
14. 3. 2014 / 19:00 – Dům kultury / Stochov
27. 2. 2014 / 19:00 – Kulturní dům / Holýšov Americká 516
21. 2. 2014 / 19:00 – Městská knihovna / Nýrsko
13. 2. 2014 / 18:00 – Kulturní středisko Sever / Cvikov
29. 1. 2014 / 19:00 – Divadlo O. Nedbala / Tábor
15. 12. 2013 / 18:00 – Kulturní a spolkový dům / Černilov
7. 12. 2013 / 17:00 – Adventní koncert / Horní Slavkov
5. 12. 2013 / 17:00 – Chaberský dvůr / Praha-Dolní Chabry Hrušovanské nám. 253/5
1. 12. 2013 / 16:00 – Sklepení hradu Lipý / Česká Lípa
1. 12. 2013 / 14:00 – Sklepení hradu Lipý / Česká Lípa
30. 11. 2013 / 17:00 – Kostel sv. Ducha / Nový Bor
13. 11. 2013 / 17:00 – Chaberský dvůr / Praha-Dolní Chabry Hrušovanské nám. 253/5
26. 10. 2013 / 17:00 – Kulturní centrum / Suchdol nad Lužnicí
16. 10. 2013 / 19:00 – Klub Labe / Hořovice
10. 10. 2013 / 17:30 – Centrum textilního tisku / Česká Lípa U Vodního hradu 63
25. 9. 2013 / 14:00 – Multifunkční centrum / Hrádek nad Nisou Horní nám. 71
11. 9. 2013 / 19:30 – Multifunkční centrum / Horní Beřkovice
10. 9. 2013 / 17:00 – Multifunkční centrum / Hrádek nad Nisou Horní nám. 71
7. 9. 2013 / 19:00 – Kostel Proměnění Páně / Žihobce
6. 9. 2013 / 17:00 – Zámek / Křinec
2. 8. 2013 / 18:00 – Renesanční dvorek radnice / Klatovy Vídeňská 66
22. 6. 2013 / 20:30 – Svatojánské slavnosti bylin / Krásná Lípa Vlčí hora
3. 5. 2013 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie / Slunečná
22. 4. 2013 / 9:00 – Městský dům kultury Sokolovna / Týn nad Vltavou Tyršova 424
4. 4. 2013 / 18:00 – Kulturní centrum Vratislavice 101010 / Liberec Nad Školou 1675
23. 3. 2013 / 17:00 – Malovaný sál prelatury kláštera / Borovany Žižkovo nám. 1
21. 3. 2013 / 18:00 – Středisko knihovnických a kulturních služeb / Chomutov
19. 3. 2013 / 19:00 – Kostel Církve československé husitské / Česká Lípa Roháče z Dubé 496
18. 3. 2013 / 11:00 – ZŠ Klíč / Česká Lípa
18. 3. 2013 / 9:00 – ZŠ Klíč / Česká Lípa
23. 2. 2013 / 20:00 – Malý sál MKS / Nová Paka F. F. Procházky 101
9. 2. 2013 / 16:00 – Vernisáž - M. Abrmanová: Cesta životem / Cvikov Kulturní středisko Sever
20. 1. 2013 / 19:00 – Čokoládovna / Česká Lípa Žižkova 530
7. 12. 2012 / 17:00 – Kostel sv. Ducha / Nový Bor
28. 11. 2012 / 19:00 – Městské divadlo / Žatec
1. 11. 2012 / 17:00 – Vernisáž - M. Abrmanová: Rozjímání / Česká Lípa Muzeum textilního tisku
10. 10. 2012 / 19:00 – Národní dům / Ústí nad Labem
15. 9. 2012 / 21:30 – Áras Chrónáin Irish Cultural Centre / Dublin, IRL
1. 9. 2012 / 24:00 – Zámek / Nebílovy
11. 8. 2012 / 19:00 – Kostel sv. Ducha / Nový Bor
10. 8. 2012 / 18:00 – KC Střelnice / Turnov Markova 311
28. 7. 2012 / 17:00 – Horská synagoga / Hartmanice
27. 7. 2012 / 19:00 – Kostel Svaté Trojice / Písek
26. 7. 2012 / 18:00 – Rondel / Jindřichův Hradec
25. 7. 2012 / 19:00 – Vinárna Solnice / České Budějovice Česká 66
24. 7. 2012 / 18:00 – Amfietátr u kina / Krásná Lípa
27. 6. 2012 / 18:00 – Kulturní centrum Vratislavice 101010 / Liberec Nad Školou 1675
26. 5. 2012 / 15:20 – Zdislavina pouť a městské slavnosti / Jablonné v Podještědí
26. 5. 2012 / 11:00 – Zdislavina pouť a městské slavnosti / Jablonné v Podještědí
5. 5. 2012 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie / Slunečná
15. 3. 2012 / 19:00 – Kostel Církve československé husitské / Česká Lípa Roháče z Dubé 496
10. 2. 2012 / 19:30 – Kulturní centrum Vratislavice 101010 / Liberec Nad Školou 1675
3. 12. 2011 / 14:00 – Divadlo Na Kovárně / Poděbrady
24. 11. 2011 / 19:00 – Městská hudební síň / Hradec Králové Zieglerova 91
23. 11. 2011 / 18:00 – Kostel sv. Václava / Žamberk
18. 10. 2011 / 19:00 – Městské divadlo / Jaroměř
22. 9. 2011 / 19:00 – Výstavní síň / Jablonné nad Orlicí
21. 9. 2011 / 18:00 – Kaple sv. Jana Nepomuckého / Nymburk
5. 9. 2011 / 21:30 – M. Hughes / Dublin, IRL
3. 9. 2011 / 21:30 – Áras Chrónáin Irish Cultural Centre / Dublin, IRL
2. 9. 2011 / 19:00 – Guys Bar / Clifden, IRL
31. 8. 2011 / 19:00 – Guys Bar / Clifden, IRL
22. 8. 2011 / 18:00 – Square Stage / Tralee, IRL
30. 7. 2011 / 16:00 – Obrazárna / Hrad Roštejn Doupě 1 (u Telče)
28. 7. 2011 / 19:00 – Kostel Svaté Anny / Protivín
26. 7. 2011 / 20:00 – Pod kamennou žábou / České Budějovice
24. 7. 2011 / 17:00 – Horská synagoga / Hartmanice
23. 7. 2011 / 17:00 – Klášterní zahrada / Cheb
22. 7. 2011 / 18:00 – Renesanční dvorek / Klatovy Vídeňská 66
21. 7. 2011 / 20:00 – Klášter / Domažlice
19. 7. 2011 / 19:30 – Dům kultury / Kraslice
18. 7. 2011 / 19:30 – Špitální kostelík / Jáchymov
25. 6. 2011 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
18. 6. 2011 / 18:00 – Gotický sál prelatury / Český Krumlov
16. 6. 2011 / 17:00 – Altisa - čaj o páté / Praha U Písecké brány
7. 5. 2011 / 17:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie / Slunečná
20. 4. 2011 / 19:00 – Divadlo O. Nedbala / Tábor
18. 4. 2011 / 11:00 – ZŠ a MŠ Klíč / Česká Lípa
18. 4. 2011 / 10:00 – ZŠ a MŠ Klíč / Česká Lípa
17. 3. 2011 / 19:00 – Klub M / Sokolov
16. 3. 2011 / 19:00 – Kostel stětí sv. Jana Křtitele / Kadaň
4. 2. 2011 / 19:00 – Kostel Svaté Trojice / Písek
20. 1. 2011 / 19:00 – Synagoga / Třešť
19 . 1. 2011 / 18:00 – Středisko knihovnických a kulturních služeb / Chomutov
28. 12. 2010 / 18:00 – Kostel Panny Marie Růžencové / České Budějovice Žižkova 4
4. 12. 2010 / 16:30 – Kulturní středisko / Jablonné v Podještědí
1. 12. 2010 / 19:00 – Zámecká kaple Zjevení Páně / Smiřice
3. 11. 2010 / 10:00 – Mateřská škola / Stružnice
22. 10. 2010 / 19:00 – Kostel sv. Prokopa / Jarošov nad Nežárkou
21. 10. 2010 / 19:00 – Goltzova tvrz / Golčův Jeníkov
20. 10. 2010 / 19:30 – Výstavní a koncertní sál muzea / Humpolec Dolní náměstí 253
19. 10. 2010 / 19:30 – Galerie Na půdě / Světlá nad Sázavou
1. 10. 2010 / 19:30 – Chvalský zámek / Praha Horní Počernice
20. 9. 2010 / 19:30 – Atrium na Žižkově / Praha Čajkovského 12
2. 9. 2010 / 19:30 – Stará radnice / Brno
1. 9. 2010 / 19:15 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
7. 8. 2010 / 11:00 – Městské muzeum / Mimoň
31. 7. 2010 / 18:00 – Horská synagoga / Hartmanice
30. 7. 2010 / 16:00 – Vodní hrad / Švihov
29. 7. 2010 / 20:00 – Klášter / Domažlice
28. 7. 2010 / 18:00 – Rondel / Jindřichův Hradec
20. 7. 2010 / 20:00 – Pod Kamennou žábou / České Budějovice
19. 6. 2010 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
18. 6. 2010 / 21:30 – Tolštejnské slavnosti / Hrad Tolštejn
18. 6. 2010 / 19:30 – Křížová hora / Jiřetín pod Jedlovou
16. 6. 2010 / 18:30 – Galerie V Kopci / Česká Lípa Mariánská 204
1. 5. 2010 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie / Slunečná
16. 4. 2010 / 18:30 – Galerie V Kopci / Česká Lípa Mariánská 204
19. 3. 2010 / 19:00 – Navrátilův sál / Nový Bor
5. 2. 2010 / 18:30 – Galerie V Kopci / Česká Lípa Mariánská 204
16. 12. 2009 / 19:00 – Malý sál Domu kultury / Rumburk
1. 12. 2009 / 17:00 – Městská knihovna / Česká Lípa
29. 11. 2009 / 17:30 – Kostel sv. Alžběty Portugalské / Protivín Masarykovo nám.
28. 11. 2009 / 15:00 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
17. 11. 2009 / 19:15 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
16. 10. 2009 / 18:00 – Café Once / České Budějovice Česká 2
12. 10. 2009 / 20:00 – Salmovská literární kavárna / Praha Salmovská 16
10. 10. 2009 / 18:00 – Obecní dům / Čehovice
8. 10. 2009 / 19:00 – Národní dům / Prostějov
18. 9. 2009 / 8:00 – Živě / Country radio Praha
29. 8. 2009 / 11:30 – Skotské hry / Sychrov
6. 8. 2009 / 20:00 – Pod kamennou žábou / České Budějovice
1. 8. 2009 / 17:00 – Radnice / Kašperské Hory
31. 7. 2009 / 18:00 – Horská synagoga / Hartmanice
23. 7. 2009 / 19:00 – Kostel Svaté Anny / Protivín
11. 7. 2009 / 13:00 – Keltský kruh / Budyně nad Ohří
3. 7. 2009 / 19:00 – Klub Vana (Suteren Lounge) / Šumperk
27. 6. 2009 / 13:00 – Keltování / Lužná u Rakovníka
20. 6. 2009 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
27. 5. 2009 / 20:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
16. 5. 2009 / 20:00 – Baraban / Cvikov náměstí
16. 5. 2009 / 15:00 – Baraban / Cvikov park
2. 5. 2009 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie / Slunečná
16. 4. 2009 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
27. 3. 2009 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
27. 3. 2009 / 10:15 – Pořad RENDEZVOUS živě / Česká televize - ČT24
13. 3. 2009 / 18:00 – Café Once / České Budějovice Česká 2
22. 2. 2009 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
11. 2. 2009 / 19:00 – Kostel Svaté Trojice / Písek
30. 1. 2009 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
31. 12. 2008 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
20. 12. 2008 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
18. 12. 2008 / 19:00 – Akademie Jana A. Komenského / Česká Lípa
30. 11. 2008 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
28. 11. 2008 / 18:00 – Café Once / České Budějovice Česká 2
29. 10. 2008 / 17:00 – Americké centrum / Praha
26. 9. 2008 / 18:00 – Svatováclavské slavnosti / Praha
20. 9. 2008 / 18:00 – Keltské slavnosti / Teplice
6. 9. 2008 / 12:30 – Lesní kavárna KAFÁČ / Bílina
19. 8. 2008 / 20:00 – Pod kamennou žábou / České Budějovice
17. 8. 2008 / 15:00 – Vesnický hudební klub / Chotěmice
16. 8. 2008 / 9:30 – Skotské hry / Sychrov
27. 7. 2008 / 14:00 – / Kuklov
19. 7. 2008 / 18:00 – Horská synagoga / Hartmanice
18. 7. 2008 / 19:00 – Hotel Srní / Srní
6. 7. 2008 / 18:00 – / Římov
28. 6. 2008 / 13:15 – Keltování / Lužná u Rakovníka
26. 7. 2008 / 15:30 – Vyšehradské keltování / Praha
21. 6. 2008 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
14. 6. 2008 / 12:00 – Festival Chebské dvorky / Cheb
7. 6. 2008 / 17:30 – / Hrad Kašperk
5. 6. 2008 / 16:00 – Gymnázium / Česká Lípa
4. 6. 2008 / 19:00 – Navrátilův sál / Nový Bor
29. 5. 2008 / 17:00 – 9. zahradní klobouková slavnost / Praha
11. 4. 2008 / 17:00 – Muzeum - vernisáž / Česká Lípa
29. 10. 2007 / 20:00 – Klub Vagon / Praha
27. 10. 2007 / 19:00 – Festival Shamrock / České Budějovice
26. 10. 2007 / 16:00 – Galerie Metropol / České Budějovice
27. 9. 2007 / 18:30 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
22. 9. 2007 / 18:00 – Keltské slavnosti / Teplice
25. 8. 2007 / 10:30 – Skotské hry / Sychrov
19. 8. 2007 / 15:00 – Vesnický hudební klub / Chotěmice
17. 8. 2007 / 17:30 – Hrad Rožmberk / Rožmberk
7. 8. 2007 / 20:00 – Radniční dvůr / České Budějovice
4. 8. 2007 / 19:00 – Vyšehradské keltování / Praha
29. 7. 2007 / 14:00 – 3. sochařské sympozium / Brloh
16. 7. 2007 / 21:00 – Klub Vagon / Praha
7. 7. 2007 / 18:30 – / Hrad Kašperk
30. 6. 2007 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
3. 6. 2007 / 18:00 – Táta-fest / Praha U kaštanu
31. 5. 2007 / 17:00 – 8. zahradní klobouková slavnost / Praha
22. 3. 2007 / 16:00 – Britské centrum / České Budějovice Krajinská ul.
16. 3. 2007 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
14. 12. 2006 / 16:30 – Britské centrum / České Budějovice
24. 11. 2006 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
21. 10. 2006 / 17:00 – Kulturní dům / Borovany
20. 10. 2006 / 20:00 – Měsíc ve dne / České Budějovice
10. 10. 2006 / 19:15 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
12. 8. 2006 / 20:30 – Mezinárodní hudební festival / Český Krumlov Pivovarská zahrada
12. 8. 2006 / 11:00 – / Kohoutov
5. 8. 2006 / 20:00 – Kino / Brloh
5. 8. 2006 / 14:00 – 2. sochařské sympozium / Brloh
1. 8. 2006 / 20:00 – Radniční dvůr / České Budějovice
30. 7. 2006 / 18:00 – / Římov
15. 7. 2006 / 21:00 – Valečský kromlech / Valeč
15. 7. 2006 / 14:00 – Valečský kromlech / Valeč
8. 7. 2006 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
1. 7. 2006 / 18:00 – Synagoga / Úštěk
24. 6. 2006 / 16:00 – Keltování / Skřivaň u Rakovníka
3. 6. 2006 / 14:00 – Gardenparty / Zadní Kopanina
1. 5. 2006 / 17:00 – 7. zahradní klobouková slavnost / Praha
23. 4. 2006 / 13:00 – Zámek / Zákupy
21. 4. 2006 / 21:00 – KD Crystal / Česká Lípa
20. 4. 2006 / 10:45 – Základní škola / Česká Lípa
7. 4. 2006 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
5. 12. 2005 / 13:00 – Zámek / Zákupy
25. 11. 2005 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
2. 8. 2005 / 20:00 – Radniční dvůr / České Budějovice
24. 7. 2005 / 18:00 – / Římov
16. 7. 2005 / 19:00 – Celtic Circle / Budyně nad Ohří
9. 7. 2005 / 19:00 – Hrad / Houska
2. 7. 2005 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
17. 6. 2005 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
19. 4. 2005 / 19:00 – Klub 999 / Česká Lípa
8. 4. 2005 / 17:00 – Muzeum / Česká Lípa
17. 3. 2005 / 19:30 – Vodní hrad Lipý / Česká Lípa
21. 1. 2005 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
17. 12. 2004 / 17:00 – / Svor
5. 12. 2004 / 15:30 – Zámek / Zákupy
22. 11. 2004 / 19:00 – Music Bar 999 / Česká Lípa
8. 10. 2004 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
23. 9. 2004 / 17:30 – Čajovna / Trutnov
27. 8. 2004 / 20:00 – Vodní hrad Lipý / Česká Lípa
21. 8. 2004 / 11:00 – Skotské hry / Sychrov
14. 8. 2004 / 11:00 – / Kohoutov
4. 8. 2004 / 18:00 – Galerie / Česká Lípa
27. 7. 2004 / 20:00 – Radniční dvůr / České Budějovice
22. 7. 2004 / 19:00 – Langerův dům / Jindřichův Hradec
9. 7. 2004 / 11:15 – Stromovka / Praha
19. 6. 2004 / 14:00 – / Dvůr Králové
21. 5. 2004 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
26. 3. 2004 / 20:00 – Solnice / České Budějovice
19. 3. 2004 / 19:00 – Vodní hrad Lipý / Česká Lípa
12. 3. 2004 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
3. 3. 2004 / 18:00 – / Třinec
30. 1. 2004 / 20:00 – Solnice / České Budějovice
26. 12. 2003 / 13:30 – Kostel / Kohoutov
14. 12. 2003 / 15:00 – Vodní hrad Lipý / Česká Lípa
5. 12. 2003 / 13:30 – Zámek / Zákupy
21. 11. 2003 / 20:00 – Solnice / České Budějovice
5. 11. 2003 / 17:00 – ZUŠ / Mimoň
22. 10. 2003 / 19:30 – Lidové sady / Liberec
13. 9. 2003 / 19:30 – KD Crystal / Česká Lípa
13. 8. 2003 / 20:00 – Pod kamennou žábou / České Budějovice
9. 8. 2003 / 10:00 – / Kohoutov
20. 5. 2003 / 18:00 – Samsa / Praha
6. 12. 2002 / 17:00 – Libertin / Česká Lípa
5. 12. 2002 / 15:00 – Zámek / Zákupy
4. 12. 2001 / 19:30 – Fryčovo knihkupectví / Liberec
21. 9. 2002 / 19:30 – Kulturní dům / Písek
14. 9. 2002 / 18:00 – Vernisáž Homola - kostel / Dolní Krupá
14. 9. 2002 / 16:00 – Svatba / Česká Lípa
31. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice / Český Krumlov
30. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice / Český Krumlov
29. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice / Český Krumlov
28. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice / Český Krumlov
27. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice / Český Krumlov
17. 8. 2002 / 19:00 – Penzion Zámeček / Svojkov
10. 8. 2002 / 10:30 – / Kohoutov
6. 8. 2002 / 18:00 – Klášter / České Budějovice
14. 7. 2002 / 17:00 – Hrad / Bezděz
13. 7. 2002 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
5. 7. 2002 / 15:00 – PORTA - autorská soutěž / Plzeň výstaviště
23. 6. 2002 / 19:00 – Kurz keramiky / Kohoutov
19. 6. 2002 / 16:30 – Muzeum / Česká Lípa
9. 6. 2002 / 18:00 – Hrad / Bezděz
1. 6. 2002 / 18:00 – Vernisáž Homola / Mimoň
25. 5. 2002 / 18:00 – Galerie Studnice / Český Krumlov
19. 5. 2001 / 15:00 – Staročeský dvůr / České Budějovice
19. 5. 2001 / 11:00 – Výstaviště Země živitelka / České Budějovice
17. 5. 2001 / 19:30 – Salon U Váňů / České Budějovice
17. 4. 2002 / 17:00 – ZUŠ / Mimoň
8. 3. 2002 / 18:30 – Antikvariát Melcer / České Budějovice
7. 3. 2002 / 17:30 – Dobrá čajovna / České Budějovice
21. 2. 2002 / 14:00 – Gymnázium / Česká Lípa
13. 12. 2001 / 19:30 – Salon U Váňů / České Budějovice
7. 12. 2001 / 17:00 – Libertin / Česká Lípa
22. 11. 2001 / 10:00 – Český rozhlas / Praha
23. 10. 2001 / 20:00 – Balbínova kavárna / Praha
20. 9. 2001 / 19:30 – Měsíc ve dne / České Budějovice
1. 9. 2001 / 17:00 – Hrad / Bezděz
27. 8. 2001 / 19:00 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
18. 8. 2001 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
28. 7. 2001 / 19:00 – Pihelský kapr / Pihel
5. 7. 2001 / 10:00 – Recitál PORTA 2001 / Plzeň
4. 7. 2001 / 18:00 – PORTA 2001 / Plzeň
23. 6. 2001 / 17:00 – Hrad / Bezděz
3. 3. 2001 / 14:00 – PORTA 2001 / Česká Kamenice
8. 1. 2001 / 18:00 – Čajovna / Česká Lípa
9. 9. 2000 / 18:00 – Derniéra výstavy - Homola / Bezděz
/ – Kaple sv. Václava / Svojkov

vystoupení:

13. 12. Hradec Králové
13. 12. Hradec Králové
16. 12. Liberec
17. 12. Nýrsko

V roce 2019:

10. 3. Písek
19. 3. Horní Beřkovice
31. 5. Kašperské Hory
14. 7. Jičín
2. 8. Vlčí Hora
30. 11. Česká Kamenice
1. 12. Doksy

 podrobně 
 minulá 
 vystoupení 
 reportáže z cest 
Internetové knihkupectví KOSMAS
(překlady Věry Kláskové)