VĚRA KLÁSKOVÁ - PROGRAMY
V současné době nabízíme těchto šest programů ve verzích 2 × 45 minut s přestávkou, nebo 60 až 70 minut vcelku. Cena 7000 ÷ 12 000 Kč podle počtu účinkujících, nic dalšího neúčtujeme. Při větší vzdálenosti místa konání vystoupení od České Lípy žádáme pořadatele o poskytnutí noclehu.


KONCERTY

Základní program Věry Kláskové, jenž obsahuje známé, méně známé i úplně neznámé irské písně, které Věra Klásková vybrala z řady zpěvníků. Pro jejich interpretaci nemá žádný vzor, zpívá s citem pro obsah textu.


Tradiční písně z Anglie, Skotska, Irska a Walesu.


Kromě písní z keltských oblastí, tedy z Irska, Skotska, Anglie a Welsu, program obsahuje i písně ze zemí, které byly těmito zdroji ovlivněny (USA, Kanada, Austrálie).


Kapela vznikla v roce 2015, její repertoár vychází z dosavadního zaměření Věry Kláskové: od irských písní až po americký folk a country s občasnými odskoky do Česka i jinam. Díky unikátnímu nástrojovému obsazení vznikl hudební styl, který žertem nazýváme ultimativní progresivní folkmetal.

PROGRAMY S PROMÍTÁNÍM FOTOGRAFIÍ

Irskem jsme cestovali po vlastní ose a navštívili jsme i řadu míst, která s organizovaným zájezdem neuvidíte. Potkali jsme se s řadou zajímavých lidí a viděli krásná místa na Smaragdovém ostrově.Povídání o našich cestách po Anglii, Skotsku, Walesu a Severním Irsku je prokládáno adekvátním hudebním doprovodem. Slovem provází Karel Tampier.