OHLASY NA VYSTOUPENÍ

 
Druhou adventní neděli roku 2016 jsem měla možnost v kostele sv. Mikuláše v Dobřanech přivítat zpěvačku a kytaristku v jedné osobě paní Věru Kláskovou v doprovodu dvou hudebníků – kytaristy Ondřeje Allana Poura a zpěváka Martina Bendy. Podívat se a poslechnout si české i světové vánoční písně v hodinovém programu přišlo několik desítek místních obyvatel i pár přespolních. Atmosféru blížících se Vánoc dotvořily hořící svíčky na adventním věnci, které zapálila místostarostka města Dagmar Terelmešová spolu s farářem Martinem Váňou a dle reakcí návštěvníků soudím, že hodina jejich času byla smysluplně a příjemně využita.
Děkuji za milé setkání i krásné vystoupení.
Jaroslava Umnerová, ředitelka MKS Dobřany

Takovou pohodu, jaká byla cítit na koncertě paní Kláskové, jsem již dlouho nezažila. Její písně mě, a myslím, i všechny ostatní přenesly za moře a navodily v adventním čase tu krásnou pohodičku. Děkujeme za úžasné vystoupení. Nikola Štefánková, Vlastivědné muzeum JeseniceRozhovor s Věrou Kláskovou v i-novinách:
1. část    2. část
Vážená paní Klásková, 7.9.-13 jste v kostele Proměnění páně v Žihobcích udělala svým vystoupením nesmírnou radost, pravda méně četnému, zato vděčnému publiku. Váš přednes písní a především průzračná čistota hlasu, který se nesl chrámem jako esence všeho krásného, co hudba přináší, bylo něco na co se jen tak nezapomíná.
Děkuji
Eduarda Baborovská, Žihobce
Moc děkuju za krásný večer. Byl pohlazením na duši. Zní mi pořád v hlavě.
Sylva Karfíková
Važená paní Klásková,
dnes jsem si po delší době opět pustil Vaši desku, kterou jsem od Vás koupil vloni vlétě na koncertě ve Vagonu.
Spolu s Janis Jopplin, Bessie a Patty Smith, Betty Carter, Mahalií Jackson, Diamandou Gallas, Sarah Vaughan, Billie Holliday a Nico patříte mezi ty zpěvačky, jejichž nahrávky si „šetřím“ na chvíle, kdy si je mohu opravdu užít, což byl právě případ dnešního večera.
Děkuji. Jan Anton
Dobrý den,
Přesto, že mně zrovna bolely zuby, koncert v Písku byl fajn. Nikdy neposlouchám doma CD, běží mi rádio, či MP3. Teď jsem netrpělivě čekala, až podaruji Vaše CD mému muži a můžu si ho znovu poslechnout. Poslouchám doblba :o) To je přesně ten hlas, co se mi líbí… úžasné písničky. Můj muž pak musel koupit další CD na Vašich stránkách, protože v Rakovníku v obchodech nebyly. No potřebovala bych minimálně 10 ks pro každého známého :o) Zatím jsem odkazy na Vás rozeslala všem spolužákům na angličtině.
Už se těším na Keltování v Lužné u Rakovníka. Umím si Vás představit v dobovém irském oblečení. Kdyby jste měla zájem, mám spoustu kamarádek z pěveckého sboru Křivoklátských hudců, které by byly schopné ho pěkně ušít.
Hodně krásných a úspěšných vystoupení přeje Dáša Erbáková
Naprostou náhodou jsem na internetu plném špíny a nesmyslů objevil pramének něčeho krásného a povznášejícího: poslechl jsem si několik mp3 ukázek z alba Pod Irskou oblohou. Hodně zdaru a tvůrčích sil!
S milým pozdravem
Ing. Vladimír Balhar
Ahojky, především bych tímto chtěla poděkovat za velice krásný a nečekaný prožitek pěkné muziky.
Minulou sobotu jsme vyjely s mou kamarádkou do Kohoutova, na jak já říkám „lehkou sondáž řemesla“. A jak se tam v tom deštivém dni procházíme, tak najednou jsem zaslechla Tvůj zpěv. Natolik mne oslovil, že jsem celou dobu tvého vstupu zůstala doslova přikovaná na lavičce. Koupila jsem si obě Tvá cédéčka a už mi přinesla hodně pohody a krásy. Tento „ímejl“ píšu i proto, že Ti chci popřát hodně další dobrý muziky, k tomu samozřejmě hodně štěstí, zdraví, lásky. Držím Ti palce a díky za to že jsi.
Sharka Selicharová
Teprve před nedávnem se mi dostalo do ruky Vaše CD "Raduj se" a v roce 2004 jsem byl svědkem Vašeho sólového vystoupení na Skotských hrách v sychrovském parku a musím přiznat, že jste mě kvalitou svého pěveckého projevu, svou přirozeností, zhoštěním se daného druhu hudby a Vaším hlasem skutečně nadchla.
Martin Kubeček
Ahoj Věrko, poslouchám tvoje cédéčka a srdéčko se mi chvěje rozkoší...Nádhera! Jsi úžasná! Opatruj se!
Irena Czuchová
Děkuji za pro-mě-objevení nové české zpěvačky. Slyšela jsem sice až závěr úterního pořadu s Věrou Kláskovou, ale zaujala mě natolik, že jsem nahlédla na její web a s údivem zjistila, že jsem před pár měsíci četla její překlady Saroyanových povídek. Takovéto nevědomé průsečíky vždycky potěší.
Jana, Lucie a Simona Vráblíkovy
(reakce na živé vystoupení v rádiu Proglas)