Titulek
Základem jejího repertoáru jsou především tradicionály z Britských ostrovů, převáženě irské. Do svých vystoupení zařazuje také hity americké folk a country music, evropské vánoční písně, občas i vlastní skladby, moravské lidové písně a úlety do folku, rocku a šansonu. Většinu písní zpívá anglicky, některé texty jsou i částečně převedeny do češtiny. Jejími silnými zbraněmi jsou komorní kultivovaný projev, pěvecký výraz a citlivě respektovaná atmosféra textu, která je umožněna dobrou znalostí jazyka.
Vystupuje buď sama, nebo s dalšími účinkujícícmi; nabízíme tyto čtyři možnosti:
Klásková sólo
Klásková a Pour
Věra & Her People
Program s obrázky
Absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka disponuje školeným mezzosopránem, což jí umožňuje zpívat v prostorách s dobrou akustikou (kostely, synagogy, zámecké interiéry, koncertní síně apod.) bez zvukové aparatury. V utlumených sálech je nutné zajistit ozvučení podle počtu účinkujících. Pro vystoupení sólová nebo s doprovodným kytaristou v menších prostorách (asi do 150 diváků) můžeme dodat vlastní aparaturu.
Kromě koncertů můžeme zajistit i vystoupení v rámci různých pořadů, festivalů, při oslavách a podobných příležitostech. Náměty na vhodné využití našich hudebníků během roku najdete zde:

VHODNÉ PŘÍLEŽITOSTI PRO KONCERTY ⇒

CENY: 7 000 - 12 000 Kč
jsou stanoveny podle počtu účinkujících a jsou konečné, včetně dopravy.
Při použití naší zvukové aparatuty účtujeme navíc 500 Kč.


Autorská práva Věry Kláskové zastupuje
OSA


Logo České televize
KLÁSKOVÁ V POŘADU SOUSEDÉ ⇒

 

V POŘADU JAK SE VÁM LÍBÍ ⇒
VIDEA PODLE PROJEKTŮ ⇒
VIDEA ABECEDNĚ ⇒
Ke stažení v PDF:
PROGRAMY ⇒
NABÍDKOVÉ LISTY ⇒
FOTOGRAFIE PRO TISK ⇒
KONTAKT:
manazer@klaskova.cz
735 066 708
www.klaskova.cz