Home

MINULÁ VYSTOUPENÍ ABECEDNĚ / CHRONOLOGICKY

 
OHLASY

V roce
2023:   9
2022: 15
2021:   7
2020:   9
2019: 23
2018: 25
2017: 38
2016: 27
2015: 32
2014: 31
2013: 28
2012: 19
2011: 32
2010: 26
2009: 30
2008: 25
2007: 18
2006: 23
2005: 12
2004: 19
2003: 10
2002: 25
2001: 18
2000:   1

Celkem 504 od roku 2000

Aš – 30. 6. 2018 / 16:30 – Amfiteátr v Parku zážitků /
Benešov nad Ploučnicí – 13. 7. 2019 / 19:00 – Zámek /
Bezděz – 9. 9. 2000 / 18:00 – Derniéra výstavy  - Homola /
Bezděz – 23. 6. 2001 / 17:00 – Hrad /
Bezděz – 1. 9. 2001 / 17:00 – Hrad /
Bezděz – 9. 6. 2002 / 18:00 – Hrad /
Bezděz – 14. 7. 2002 / 17:00 – Hrad /
Bezděz – 18. 7. 2020 / 11:00 – Hrad /
Bezděz – 19. 7. 2020 / 11:00 – Hrad /
Bílina – 6. 9. 2008 / 12:30 – Lesní kavárna KAFÁČ /
Borovany – 21. 10. 2006 / 17:00 – Kulturní dům /
Borovany – 23. 3. 2013 / 17:00 – Malovaný sál prelatury kláštera / Žižkovo nám. 1
Brloh – 5. 8. 2006 / 14:00 – 2. sochařské sympozium /
Brloh – 5. 8. 2006 / 20:00 – Kino /
Brloh – 29. 7. 2007 / 14:00 – 3. sochařské sympozium /
Brno – 2. 9. 2010 / 19:30 – Stará radnice /
Brno – 26. 2. 2016 / 17:30 – Soukromá oslava /
Broumov – 23. 1. 2024 / 17:30 – Městská knihovna /
Budyně nad Ohří – 16. 7. 2005 / 19:00 – Keltský kruh /
Budyně nad Ohří – 11. 7. 2009 / 13:00 – Keltský kruh /
Budyně nad Ohří – 11. 7. 2015 / 14:20 – Keltský kruh /
Budyně nad Ohří – 17. 7. 2021 / 17:20 – Keltský kruh /
Bystřice u Benešova – 16. 9. 2015 / 19:30 – Divadlo U Jelena /
Bystřice u Benešova – 5. 10. 2017 / 19:30 – Divadlo U Jelena /
Clifden, IRL – 31. 8. 2011 / 19:00 – Guys Bar /
Clifden, IRL – 2. 9. 2011 / 19:00 – Guys Bar /
Country radio Praha – 18. 9. 2009 / 8:00 – Live /
Cvikov – 16. 5. 2009 / 15:00 – Baraban / park
Cvikov – 16. 5. 2009 / 20:00 – Baraban / náměstí
Cvikov – 9. 2. 2013 / 16:00 – Vernisáž - M. Abrmanová: Cesta životem / Kulturní středisko Sever
Cvikov – 13. 2. 2014 / 18:00 – Kulturní středisko Sever /
Cvikov – 21. 5. 2016 / 22:00 – Etnofestival Baraban, kulturní středisko Sever /
Cvikov – 17. 12. 2023 / 17:00 – Kostel Sv. Alžběty Uherské /
Čehovice – 10. 10. 2009 / 18:00 – Obecn? d?m /
Černilov – 15. 12. 2013 / 18:00 – Kulturní a spolkový dům /
Černilov – 19. 3. 2017 / 17:00 – Kulturní a spolkový dům /
Česká Kamenice – 3. 3. 2001 / 14:00 – PORTA 2001 /
Česká Kamenice – 30. 11. 2019 / 15:00 – Náměstí Míru /
Česká Lípa – 8. 1. 2001 / 18:00 – Čajovna /
Česká Lípa – 7. 12. 2001 / 17:00 – Libertin /
Česká Lípa – 21. 2. 2002 / 14:00 – Gymnázium /
Česká Lípa – 19. 6. 2002 / 16:30 – Muzeum /
Česká Lípa – 14. 9. 2002 / 16:00 – Svatba /
Česká Lípa – 6. 12. 2002 / 17:00 – Libertin /
Česká Lípa – 13. 9. 2003 / 19:30 – KD Crystal /
Česká Lípa – 14. 12. 2003 / 15:00 – Vodní hrad Lipý /
Česká Lípa – 19. 3. 2004 / 19:00 – Vodní hrad Lipý /
Česká Lípa – 4. 8. 2004 / 18:00 – Galerie /
Česká Lípa – 27. 8. 2004 / 20:00 – Vodní hrad Lipý /
Česká Lípa – 22. 11. 2004 / 19:00 – Music Bar 999 /
Česká Lípa – 17. 3. 2005 / 19:30 – Vodní hrad Lipý /
Česká Lípa – 8. 4. 2005 / 17:00 – Muzeum /
Česká Lípa – 19. 4. 2005 / 19:00 – Klub 999 /
Česká Lípa – 20. 4. 2006 / 10:45 – Základní škola /
Česká Lípa – 21. 4. 2006 / 21:00 – KD Crystal /
Česká Lípa – 11. 4. 2008 / 17:00 – Muzeum - vernisáž /
Česká Lípa – 5. 6. 2008 / 16:00 – Gymnázium /
Česká Lípa – 18. 12. 2008 / 19:00 – Akademie Jana A. Komenského /
Česká Lípa – 1. 12. 2009 / 17:00 – Městská knihovna /
Česká Lípa – 5. 2. 2010 / 18:30 – Galerie V Kopci / Mariánská 204
Česká Lípa – 16. 4. 2010 / 18:30 – Galerie V Kopci / Mariánská 204
Česká Lípa – 16. 6. 2010 / 18:30 – Galerie V Kopci / Mariánská 204
Česká Lípa – 18. 4. 2011 / 10:00 – ZŠ a MŠ Klíč /
Česká Lípa – 18. 4. 2011 / 11:00 – ZŠ a MŠ Klíč /
Česká Lípa – 15. 3. 2012 / 19:00 – Kostel Církve československé husitské / Roháče z Dubé 496
Česká Lípa – 1. 11. 2012 / 17:00 – Vernisáž - M. Abrmanová / Muzeum textilního tisku
Česká Lípa – 20. 1. 2013 / 19:00 – Čokoládovna / Žižkova 530
Česká Lípa – 18. 3. 2013 / 9:00 – ZŠ Klíč /
Česká Lípa – 18. 3. 2013 / 11:00 – ZŠ Klíč /
Česká Lípa – 19. 3. 2013 / 19:00 – Kostel Církve československé husitské / Roháče z Dubé 496
Česká Lípa – 10. 10. 2013 / 17:30 – Centrum textilního tisku / U Vodního hradu 63
Česká Lípa – 1. 12. 2013 / 14:00 – Sklepení hradu Lipý /
Česká Lípa – 1. 12. 2013 / 16:00 – Sklepení hradu Lipý /
Česká Lípa – 17. 3. 2014 / 10:00 – ZŠ Klíč /
Česká Lípa – 17. 3. 2014 / 12:00 – ZŠ Klíč /
Česká Lípa – 20. 6. 2014 / 17:30 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 13. 11. 2014 / 17:30 – Centrum textilního tisku / U Vodního hradu 63
Česká Lípa – 18. 11. 2014 / 9:00 – Gymnázium /
Česká Lípa – 18. 11. 2014 / 10:00 – Gymnázium /
Česká Lípa – 14. 11. 2014 / 17:30 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 24. 1. 2015 / 17:30 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 7. 3. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 18. 4. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 16. 5. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 13. 6. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 25. 7. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 24. 9. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 22. 10. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 12. 11. 2015 / 19:00 – Centrum textilního tisku / U Vodního hradu 63
Česká Lípa – 6. 2. 2016 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 3. 9. 2016 / 16:30 – Vodní hrad Lipý, CL Fest / U Vodního hradu 63
Česká Lípa – 16. 9. 2016 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 27. 12. 2016 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 27. 1. 2017 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 3. 3. 2017 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Sokolská 260
Česká Lípa – 17. 3. 2017 / 10:00 – ZŠ Klíč /
Česká Lípa – 17. 3. 2017 / 12:00 – ZŠ Klíč /
Česká Lípa – 17. 3. 2017 / 18:00 – Centrum textilního tisku / U Vodního hradu 63
Česká Lípa – 1. 12. 2017 / 20:00 – La pizzeria Genovese / Sokolská 261/26
Česká Lípa – 9. 12. 2017 / 13:30 – Vodní hrad Lipý /
Česká Lípa – 9. 12. 2017 / 15:00 – Vodní hrad Lipý /
Česká Lípa – 19. 1. 2018 / 19:00 – La pizzeria Genovese / Sokolská 261/26
Česká Lípa – 24. 1. 2018 / 20:00 – Klub U Bílýho černocha / Boženy Němcové 2942
Česká Lípa – 23. 2. 2018 / 19:00 – La pizzeria Genovese / Sokolská 261/26
Česká Lípa – 27. 4. 2018 / 19:00 – La pizzeria Genovese / Sokolská 261/26
Česká Lípa – 15. 6. 2018 / 19:00 – La pizzeria Genovese / Sokolská 261/26
Česká Lípa – 8. 8. 2018 / 18:00 – Restaurace HOTEL NEBE / Prokopa Holého 145
Česká Lípa – 8. 9. 2018 / 17:00 – Vodní hrad Lipý /
Česká Lípa – 23. 11. 2018 / 19:00 – La pizzeria Genovese / Sokolská 261/26
Česká Lípa – 20. 6. 2019 / 20:00 – Klub U Bílýho černocha / Boženy Němcové 2942
Česká Lípa – 1. 8. 2020 / 20:00 – Klub U Bílýho černocha / Boženy Němcové 2942
Česká Lípa – 9. 12. 2021 / 17:00 – Centrum textilního tisku /
Česká televize - ČT24 – 27. 3. 2009 / 10:15 – Pořad RENDEZVOUS live /
České Budějovice – 20. 9. 2001 / 19:30 – Měsíc ve dne /
České Budějovice – 13. 12. 2001 / 19:30 – Salon U Váňů /
České Budějovice – 7. 3. 2002 / 17:30 – Dobrá čajovna /
České Budějovice – 8. 3. 2002 / 18:30 – Antikvariát Melcer /
České Budějovice – 17. 5. 2001 / 19:30 – Salon U Váňů /
České Budějovice – 19. 5. 2001 / 11:00 – Výstaviště Země živitelka /
České Budějovice – 19. 5. 2001 / 15:00 – Staročeský dvůr /
České Budějovice – 6. 8. 2002 / 18:00 – Klášter /
České Budějovice – 13. 8. 2003 / 20:00 – Pod kamennou žábou /
České Budějovice – 21. 11. 2003 / 20:00 – Solnice /
České Budějovice – 30. 1. 2004 / 20:00 – Solnice /
České Budějovice – 26. 3. 2004 / 20:00 – Solnice /
České Budějovice – 27. 7. 2004 / 20:00 – Radniční dvůr /
České Budějovice – 2. 8. 2005 / 20:00 – Radniční dvůr /
České Budějovice – 1. 8. 2006 / 20:00 – Radniční dvůr /
České Budějovice – 20. 10. 2006 / 20:00 – Měsíc ve dne /
České Budějovice – 14. 12. 2006 / 16:30 – Britské centrum /
České Budějovice – 22. 3. 2007 / 16:00 – Britské centrum / Krajinská ul.
České Budějovice – 7. 8. 2007 / 20:00 – Radniční dvůr /
České Budějovice – 26. 10. 2007 / 16:00 – Galerie Metropol /
České Budějovice – 27. 10. 2007 / 19:00 – Festival Shamrock /
České Budějovice – 19. 8. 2008 / 20:00 – Pod kamennou ??bou /
České Budějovice – 28. 11. 2008 / 18:00 – Café Once / Česká 2
České Budějovice – 13. 3. 2009 / 18:00 – Café Once / Česká 2
České Budějovice – 6. 8. 2009 / 20:00 – Pod kamennou žábou /
České Budějovice – 16. 10. 2009 / 18:00 – Café Once / Česká 2
České Budějovice – 20. 7. 2010 / 20:00 – Pod Kamennou žábou /
České Budějovice – 28. 12. 2010 / 18:00 – Kostel Panny Marie Růžencové / Žižkova 4
České Budějovice – 26. 7. 2011 / 20:00 – Pod kamennou žábou /
České Budějovice – 25. 7. 2012 / 19:00 – Vinárna Solnice / Česká 66
České Budějovice – 6. 12. 2018 / 20:00 – nám. Přemysla Otakara II. /
České Velenice – 10. 9. 2015 / 19:00 – Čs.-rakouské komunitní centrum FENIX / Revoluční 245
Český Krumlov – 25. 5. 2002 / 18:00 – Galerie Studnice /
Český Krumlov – 27. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice /
Český Krumlov – 28. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice /
Český Krumlov – 29. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice /
Český Krumlov – 30. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice /
Český Krumlov – 31. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice /
Český Krumlov – 12. 8. 2006 / 20:30 – Mezinárodní hudební festival / Pivovarská zahrada
Český Krumlov – 18. 6. 2011 / 18:00 – Gotický sál prelatury /
Český Krumlov – 20. 6. 2015 / 17:45 – Gotický sál prelatury /
Čkyně – 7. 12. 2014 / 17:00 – Synagoga /
Děčín – 16. 3. 2017 / 18:00 – Synagoga /
Děčín – 15. 12. 2019 / 16:00 – Masarykovo nám. /
Desná – 30. 5. 2014 / 19:00 – Sochařské sympozium / Riedlova vila
Dobřany – 4. 12. 2016 / 17:00 – Kostel sv. Mikuláše / Nám. T. G. M.
Doksy – 1. 12. 2019 / 16:00 – Nám. Republiky /
Doksy – 11. 7. 2020 / 19:00 – Folková noc v zámeckém parku /
Dolní Krupá – 14. 9. 2002 / 18:00 – Vernisáž Homola - kostel /
Domažlice – 29. 7. 2010 / 20:00 – Klášter /
Domažlice – 21. 7. 2011 / 20:00 – Klášter /
Domažlice – 15. 8. 2014 / 20:00 – Klášter /
Domažlice – 21. 12. 2016 / 14:00 – Náměstí Míru, u radnice /
Dublin, IRL – 3. 9. 2011 / 21:30 – Áras Chrónáin Irish Cultural Centre /
Dublin, IRL – 5. 9. 2011 / 21:30 – M. Hughes /
Dublin, IRL – 15. 9. 2012 / 21:30 – Áras Chrónáin Irish Cultural Centre /
Dvůr Králové – 19. 6. 2004 / 14:00 – /
Frýdlant – 10. 6. 2016 / 17:00 – Kostel Krista Spasitele /
Frýdlant – 17. 12. 2017 / 17:00 – obřadní síň MÚ /
Golčův Jeníkov – 21. 10. 2010 / 19:00 – Goltzova tvrz /
Golčův Jeníkov – 21. 6. 2014 / 18:00 – Goltzova tvrz /
Golčův Jeníkov – 12. 5. 2017 / 18:00 – Goltzova tvrz /
Golčův Jeníkov – 27. 11. 2022 / 17:00 – nám. T. G. Masaryka /
Grabštejn – 27. 8. 2022 / 19:30 – Hradozámecná noc /
Hartmanice – 19. 7. 2008 / 18:00 – Horská synagoga /
Hartmanice – 31. 7. 2009 / 18:00 – Horská synagoga /
Hartmanice – 31. 7. 2010 / 18:00 – Horská synagoga /
Hartmanice – 24. 7. 2011 / 17:00 – Horská synagoga /
Hartmanice – 28. 7. 2012 / 17:00 – Horská synagoga /
Heřmanův Městec – 4. 12. 2015 / 17:30 – Synagoga /
Heřmanův Městec – 27. 11. 2016 / 15:40 – Náměstí /
Holýšov – 27. 2. 2014 / 19:00 – Kulturní dům / Americká 516
Horní Beřkovice – 11. 9. 2013 / 19:30 – Multifunkční centrum /
Horní Beřkovice – 5. 2. 2015 / 19:30 – Multifunkční centrum /
Horní Beřkovice – 31. 1. 2017 / 19:30 – Multifunkční centrum /
Horní Beřkovice – 1. 3. 2019 / 13:15 – Multifunkční centrum /
Horní Beřkovice – 11. 9. 2020 / 13:15 – Multifunkční centrum /
Horní Beřkovice – 19. 10. 2022 / 13:30 – Multifunkční centrum /
Horní Beřkovice – 14. 2. 2024 / 13:30 – Multifunkční centrum /
Horní Maršov – 30. 4. 2015 / 9:00 – Základní škola /
Horní Maršov – 27. 12. 2015 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí Panny Marie /
Horní Planá – 24. 7. 2019 / 19:00 – Náměstí /
Horní Slavkov – 7. 12. 2013 / 17:00 – Adventní koncert /
Hořice – 15. 6. 2017 / 19:00 – Synagoga / Tovární ulice
Hořice – 27. 11. 2019 / 19:30 – sál radnice /
Hořovice – 16. 10. 2013 / 19:00 – Klub Labe /
Houska – 9. 7. 2005 / 19:00 – Hrad /
Hrad Kašperk – 7. 7. 2007 / 18:30 – /
Hrad Kašperk – 7. 6. 2008 / 17:30 – /
Hrad Roštejn – 30. 7. 2011 / 16:00 – Obrazárna / Doupě 1 (u Telče)
Hrad Tolštejn – 18. 6. 2010 / 21:30 – Tolštejnské slavnosti /
Hradec Králové – 24. 11. 2011 / 19:00 – Městská hudební síň / Zieglerova 91
Hradec Králové – 13. 12. 2018 / 17:00 – Masarykovo náměstí /
Hradec Králové – 13. 12. 2018 / 18:30 – Masarykovo náměstí /
Hradec Králové – 14. 12. 2019 / 16:00 – Masarykovo náměstí /
Hradec Králové – 14. 12. 2019 / 18:00 – Masarykovo náměstí /
Hrádek nad Nisou – 10. 9. 2013 / 17:00 – Multifunkční centrum / Horní nám. 71
Hrádek nad Nisou – 25. 9. 2013 / 14:00 – Multifunkční centrum / Horní nám. 71
Hrádek u Nechanic – 25. 11. 2017 / 18:00 – Zámek /
Hrádek u Nechanic – 25. 11. 2017 / 19:30 – Zámek /
Humpolec – 20. 10. 2010 / 19:30 – Výstavní a koncertní sál muzea / Dolní náměstí 253
Cheb – 14. 6. 2008 / 12:00 – Festival Chebské dvorky /
Cheb – 23. 7. 2011 / 17:00 – Klášterní zahrada /
Cheb – 29. 7. 2017 / 17:00 – Klášterní zahrada /
Cheb – 3. 12. 2023 / 17:00 – nám. Krále Jiřího z Poděbrad /
Chomutov – 19 . 1. 2011 / 18:00 – Středisko knihovnických a kulturních služeb /
Chomutov – 21. 3. 2013 / 18:00 – Středisko knihovnických a kulturních služeb /
Chotěmice – 19. 8. 2007 / 15:00 – Vesnický hudební klub /
Chotěmice – 17. 8. 2008 / 15:00 – Vesnický hudební klub /
Chrudim – 17. 3. 2019 / 18:00 – Klášter - krypta /
Jablonné nad Orlicí – 22. 9. 2011 / 19:00 – Výstavní síň /
Jablonné v Podještědí – 4. 12. 2010 / 16:30 – Kulturní středisko /
Jablonné v Podještědí – 26. 5. 2012 / 11:00 – Zdislavina pouť a městské slavnosti /
Jablonné v Podještědí – 26. 5. 2012 / 15:20 – Zdislavina pouť a městské slavnosti /
Jáchymov – 18. 7. 2011 / 19:30 – Špitální kostelík /
Jáchymov – 11. 12. 2016 / 15:00 – Špitální kostelík /
Janské Lázně – 10. 11. 2015 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 23. 8. 2016 / 19:00 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 2. 3. 2017 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 25. 5. 2017 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 18. 9. 2017 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 30. 11. 2017 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 14. 3. 2018 / 15:30 – Dětská léčebna Vesna /
Janské Lázně – 14. 3. 2018 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 3. 5. 2018 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 3. 10. 2018 / 15:30 – Dětská léčebna Vesna /
Janské Lázně – 3. 10. 2018 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 15. 11. 2018 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 13. 2. 2020 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 15. 7. 2020 / 15:30 – Kolonáda /
Janské Lázně – 19. 8. 2020 / 15:30 – Kolonáda /
Janské Lázně – 4. 5. 2022 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 19. 7. 2022 / 18:30 – Kolonáda /
Janské Lázně – 13. 10. 2022 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 30. 11. 2022 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 26. 1. 2023 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Janské Lázně – 16. 3. 2023 / 18:30 – Sál Janského dvora /
Jaroměř – 18. 10. 2011 / 19:00 – Městské divadlo /
Jarošov nad Nežárkou – 22. 10. 2010 / 19:00 – Kostel sv. Prokopa /
Jesenice u Rakovníka – 26. 11. 2016 / 18:00 – Muzeum TGM /
Jesenice u Rakovníka – 22. 9. 2017 / 17:00 – Muzeum TGM /
Jesenice u Rakovníka – 17. 3. 2023 / 18:00 – Vlastivědné muzeum /
Jičín – 14. 7. 2019 / 17:00 – Zámecká zahrada /
Jičín – 2. 7. 2023 / 17:00 – Zámecká zahrada /
Jihlava – 7. 12. 2017 / 16:00 – Masarykovo nám. /
Jílové – 18. 12. 2022 / 18:00 – Sál zámku /
Jindřichův Hradec – 22. 7. 2004 / 19:00 – Langerův dům /
Jindřichův Hradec – 28. 7. 2010 / 18:00 – Rondel /
Jindřichův Hradec – 26. 7. 2012 / 18:00 – Rondel /
Jindřichův Hradec – 15. 9. 2022 / 17:00 – Muzeum fotografie a MOM / Kostelní 20
Jiřetín pod Jedlovou – 18. 6. 2010 / 19:30 – Křížová hora /
Kadaň – 16. 3. 2011 / 19:00 – Kostel stětí sv. Jana Křtitele /
Kamenice nad Lipou – 9. 8. 2014 / 18:00 – Renesanční sál zámku /
Kamenický Šenov – 13. 3. 2018 / 16:00 – Městská knihovna /
Kašperské Hory – 1. 8. 2009 / 17:00 – Radnice /
Kladno – 7. 11. 2017 / 19:00 – Galerie Kladenského zámku /
Klatovy – 22. 7. 2011 / 18:00 – Renesanční dvorek / Vídeňská 66
Klatovy – 2. 8. 2013 / 18:00 – Renesanční dvorek / Vídeňská 66
Klatovy – 12. 8. 2016 / 18:00 – Renesanční dvorek / Vídeňská 66
Kohoutov – 23. 6. 2002 / 19:00 – Kurz keramiky /
Kohoutov – 10. 8. 2002 / 10:30 – /
Kohoutov – 9. 8. 2003 / 10:00 – /
Kohoutov – 26. 12. 2003 / 13:30 – Kostel /
Kohoutov – 14. 8. 2004 / 11:00 – /
Kohoutov – 12. 8. 2006 / 11:00 – /
Kostelec nad Č. lesy – 4. 7. 2015 / 18:00 – Kavárna Modré dveře / nám. Smiřických 39
Kostelec nad Č. lesy – 6. 7. 2019 / 18:00 – Kostel sv. Jana Křtitele /
Kostelec nad Č. lesy – 10. 3. 2023 / 19:00 – Kavárna Modré dveře / nám. Smiřických 39
Krakovec – 6. 7. 2017 / 12:20 – Hrad /
Kraslice – 19. 7. 2011 / 19:30 – Dům kultury /
Kraslice – 24. 10. 2014 / 19:30 – Dům kultury /
Krásná Lípa – 24. 7. 2012 / 18:00 – Amfietátr u kina /
Krásná Lípa – 22. 6. 2013 / 20:30 – Svatojánské slavnosti bylin / Vlčí hora
Krásná Lípa – 26. 12. 2015 / 16:00 – Kostel sv. Máří Magdalény /
Krásná Lípa – 2. 8. 2019 / 18:00 – Kaple Panny Marie Karmelské /
Krásná Lípa – 24. 7. 2021 / 18:00 – Kaple Panny Marie Karmelské /
Kravaře – 28. 11. 2021 / 18:00 – / náměstí
Křinec – 6. 9. 2013 / 17:00 – Zámek /
Kuklov – 27. 7. 2008 / 14:00 – /
Kutná Hora – 21. 12. 2019 / 14:00 – Palackého náměstí /
Kutná Hora – 21. 12. 2019 / 15:00 – Palackého náměstí /
Kutná Hora – 4. 12. 2022 / 17:00 – Palackého náměstí /
Levín – 1. 8. 2015 / 19:00 – Kostel Povýšení sv. Kříže /
Levín – 20. 12. 2015 / 16:00 – Kostel Povýšení sv. Kříže /
Liberec – 4. 12. 2001 / 19:30 – Fryčovo knihkupectví /
Liberec – 22. 10. 2003 / 19:30 – Lidové sady /
Liberec – 10. 2. 2012 / 19:30 – Kulturní centrum Vratislavice 101010 / Nad Školou 1675
Liberec – 27. 6. 2012 / 18:00 – Kulturní centrum Vratislavice 101010 / Nad Školou 1675
Liberec – 4. 4. 2013 / 18:00 – Kulturní centrum Vratislavice 101010 / Nad Školou 1675
Liberec – 6. 6. 2014 / 19:30 – Kulturní centrum Vratislavice 101010 / Nad Školou 1675
Liberec – 16. 12. 2018 / 13:30 – Obřadní síň radnice /
Litoměřice – 27. 7. 2018 / 19:00 – Nádvoří hradu /
Lužná u Rakovníka – 28. 6. 2008 / 13:15 – Keltování /
Lužná u Rakovníka – 27. 6. 2009 / 13:00 – Keltování /
Městys Sněžné – 7. 8. 2016 / 18:00 – Evangelický kostelkostel /
Mikulášovice – 26. 8. 2016 / 18:00 – Restaurace Sv. Hubert. Mikulášovice 65 /
Mimoň – 17. 4. 2002 / 17:00 – ZUŠ /
Mimoň – 1. 6. 2002 / 18:00 – Vernisáž Homola /
Mimoň – 5. 11. 2003 / 17:00 – ZUŠ /
Mimoň – 7. 8. 2010 / 11:00 – Městské muzeum /
Mimoň – 14. 8. 2016 / 16:00 – Kaple Božího hrobu / V Lukách 101, Mimoň
Mimoň – 30. 7. 2017 / 15:00 – Kaple Božího hrobu / V Lukách 101, Mimoň
Mimoň – 23. 7. 2023 / 18:00 – Kaple Božího hrobu / V Lukách 101, Mimoň
Náchod – 19. 11. 2015 / 19:00 – Přednáškový sál divadla /
Nebílovy – 1. 9. 2012 / 24:00 – Zámek /
Neratov – 4. 6. 2016 / 16:00 – Kostel Nanebevzetí Panny Marie /
Nová Paka – 23. 2. 2013 / 20:00 – Malý sál MKS / F. F. Procházky 101
Nové Strašecí – 17. 5. 2014 / 19:00 – Den s Kelty / Muzeum, U školy 123
Nový Bor – 4. 6. 2008 / 19:00 – Navrátilův sál /
Nový Bor – 19. 3. 2010 / 19:00 – Navrátilův sál /
Nový Bor – 11. 8. 2012 / 19:00 – Kostel sv. Ducha /
Nový Bor – 7. 12. 2012 / 17:00 – Kostel sv. Ducha /
Nový Bor – 30. 11. 2013 / 17:00 – Kostel sv. Ducha /
Nový Bor – 30. 11. 2014 / 17:00 – Kostel Nanebevzetí Panny Marie /
Nymburk – 21. 9. 2011 / 18:00 – Kaple sv. Jana Nepomuckého /
Nymburk – 9. 6. 2015 / 17:00 – Kaple sv. Jana Nepomuckého /
Nýrsko – 21. 2. 2014 / 19:00 – Městská knihovna /
Nýrsko – 17. 12. 2018 / 18:00 – kostel sv. Tomáše / Klostermannova 1
Obec Vysočina – 26. 12. 2016 / 16:00 – Kostel sv. Mikuláše Rváčov /
Pihel – 28. 7. 2001 / 19:00 – Pihelský kapr /
Písek – 21. 9. 2002 / 19:30 – Kulturní dům /
Písek – 11. 2. 2009 / 19:00 – Kostel Svaté Trojice /
Písek – 4. 2. 2011 / 19:00 – Kostel Svaté Trojice /
Písek – 27. 7. 2012 / 19:00 – Kostel Svaté Trojice /
Písek – 10. 3. 2019 / 18:00 – Kostel Svaté Trojice /
Písek – 2. 12. 2021 / 19:00 – Kostel Svaté Trojice /
Plzeň – 4. 7. 2001 / 18:00 – PORTA 2001 /
Plzeň – 5. 7. 2001 / 10:00 – Recitál PORTA 2001 /
Plzeň – 5. 7. 2002 / 15:00 – PORTA - autorská soutěž / výstaviště
Podbořany – 14. 12. 2014 / 15:00 – Kostel sv. Petra a Pavla /
Poděbrady – 3. 12. 2011 / 14:00 – Divadlo Na Kovárně /
Postoloprty – 4. 10. 2017 / 18:00 – Městská knihovna /
Postoloprty – 2. 12. 2017 / 17:00 – Mírové náměstí /
Postoloprty – 7. 11. 2019 / 18:00 – Městská knihovna /
Postoloprty – 17. 9. 2020 / 18:00 – Městská knihovna /
Postoloprty – 24. 3. 2022 / 18:00 – Městská knihovna /
Postoloprty – 3. 11. 2022 / 18:00 – Městská knihovna /
Praha – 23. 10. 2001 / 20:00 – Balbínova kavárna /
Praha – 22. 11. 2001 / 10:00 – Český rozhlas /
Praha – 20. 5. 2003 / 18:00 – Samsa /
Praha – 12. 3. 2004 / 19:30 – Studio Paměť /
Praha – 21. 5. 2004 / 19:30 – Studio Paměť /
Praha – 9. 7. 2004 / 11:15 – Stromovka /
Praha – 8. 10. 2004 / 19:30 – Studio Paměť /
Praha – 21. 1. 2005 / 19:30 – Studio Paměť /
Praha – 17. 6. 2005 / 19:30 – Studio Paměť /
Praha – 25. 11. 2005 / 19:30 – Studio Paměť /
Praha – 7. 4. 2006 / 19:30 – Studio Paměť /
Praha – 1. 5. 2006 / 17:00 – 7. zahradní klobouková slavnost /
Praha – 24. 11. 2006 / 19:30 – Studio Paměť /
Praha – 16. 3. 2007 / 19:30 – Studio Paměť /
Praha – 31. 5. 2007 / 17:00 – 8. zahradní klobouková slavnost /
Praha – 3. 6. 2007 / 18:00 – Táta-fest / U kaštanu
Praha – 16. 7. 2007 / 21:00 – Klub Vagon /
Praha – 4. 8. 2007 / 19:00 – Vyšehradské keltování /
Praha – 29. 10. 2007 / 20:00 – Klub Vagon /
Praha – 29. 5. 2008 / 17:00 – 9. zahradní klobouková slavnost /
Praha – 26. 7. 2008 / 15:30 – Vyšehradské keltování /
Praha – 26. 9. 2008 / 18:00 – Svatováclavské slavnosti /
Praha – 29. 10. 2008 / 17:00 – Americké centrum /
Praha – 30. 11. 2008 / 19:00 – Nová síň / Voršilská 3
Praha – 20. 12. 2008 / 19:00 – Nová síň / Voršilská 3
Praha – 31. 12. 2008 / 19:00 – Nová síň / Voršilská 3
Praha – 30. 1. 2009 / 19:00 – Nová síň / Voršilská 3
Praha – 22. 2. 2009 / 19:00 – Nová síň / Voršilská 3
Praha – 27. 3. 2009 / 19:00 – Nová síň / Voršilská 3
Praha – 16. 4. 2009 / 19:00 – Nová síň / Voršilská 3
Praha – 27. 5. 2009 / 20:00 – Nová síň / Voršilská 3
Praha – 12. 10. 2009 / 20:00 – Salmovská literární kavárna / Salmovská 16
Praha – 20. 9. 2010 / 19:30 – Atrium na Žižkově / Čajkovského 12
Praha – 1. 10. 2010 / 19:30 – Chvalský zámek / Horní Počernice
Praha – 16. 6. 2011 / 17:00 – Altisa - čaj o páté / U Písecké brány
Praha – 17. 9. 2014 / 17:00 – Vernisáž - Zdeněk Mézl / Galerie Hollar, Smetanovo nábřeží 6
Praha – 23. 9. 2014 / 17:00 – Vernisáž - Zdeněk Mézl / Poštovní muzeum, Nové mlýny 2
Praha – 24. 9. 2014 / 16:30 – Galerie Hollar / Smetanovo nábřeží 6
Praha – 26. 10. 2016 / 17:00 – Národní muzeum - sál H / Vinohradská 1
Praha – 4. 12. 2023 / 17:30 – Art-n-Coffee / Na Příkopě 860/24
Praha-Dolní Chabry – 13. 11. 2013 / 17:00 – Chaberský dvůr / Hrušovanské nám. 253/5
Praha-Dolní Chabry – 5. 12. 2013 / 17:00 – Chaberský dvůr / Hrušovanské nám. 253/5
Praha-Dolní Chabry – 21. 4. 2015 / 18:00 – Chaberský dvůr / Hrušovanské nám. 253/5
Praha-Dolní Chabry – 28. 8. 2016 / 14:45 – Statek U Prušáků (Knorův) / Bílenecké náměstí 15
Praha-Dolní Chabry – 6. 3. 2019 / 17:30 – Chaberský dvůr / Hrušovanské nám. 253/5
Praha-Dolní Chabry – 12. 12. 2019 / 18:30 – Chaberský dvůr / Hrušovanské nám. 253/5
Prostějov – 8. 10. 2009 / 19:00 – Národní dům /
Protivín – 23. 7. 2009 / 19:00 – Kostel Svaté Anny /
Protivín – 29. 11. 2009 / 17:30 – Kostel sv. Alžběty Portugalské / Masarykovo nám.
Protivín – 28. 7. 2011 / 19:00 – Kostel Svaté Anny /
Protivín – 24. 7. 2014 / 19:00 – Kostel Svaté Anny /
Protivín – 25. 7. 2017 / 19:00 – Kostel Svaté Anny /
Radio Proglas – 27. 8. 2001 / 19:00 – Jak se vám líbí /
Radio Proglas – 10. 10. 2006 / 19:15 – Jak se vám líbí /
Radio Proglas – 27. 9. 2007 / 18:30 – Jak se vám líbí /
Radio Proglas – 17. 11. 2009 / 19:15 – Jak se vám líbí /
Radio Proglas – 28. 11. 2009 / 15:00 – Jak se vám líbí /
Radio Proglas – 1. 9. 2010 / 19:15 – Jak se vám líbí /
Radio Proglas – 27. 10. 2016 / 19:15 – Jak se vám líbí /
Ralsko – 20. 12. 2019 / 17:00 – Kostel sv. Havla v Kuřívodech /
Rožmberk – 17. 8. 2007 / 17:30 – Hrad Rožmberk /
Rtyně v Podkrkonoší – 7. 8. 2021 / 17:00 – NOTA 2021 /
Rumburk – 16. 12. 2009 / 19:00 – Malý sál Domu kultury /
Rumburk – 17. 3. 2015 / 19:00 – Malý sál Domu kultury /
Římov – 24. 7. 2005 / 18:00 – /
Římov – 30. 7. 2006 / 18:00 – /
Římov – 6. 7. 2008 / 18:00 – /
Římov – 1. 7. 2017 / 18:30 – /
Římov – 22. 7. 2022 / 19:00 – /
Skřivaň u Rakovníka – 24. 6. 2006 / 16:00 – Keltování /
Slavonice – 6. 7. 2016 / 19:30 – Kostel sv. Jana Křtitele /
Sloup v Čechách – 18. 8. 2001 / 19:00 – Skalní hrad /
Sloup v Čechách – 13. 7. 2002 / 19:00 – Skalní hrad /
Sloup v Čechách – 2. 7. 2005 / 19:00 – Skalní hrad /
Sloup v Čechách – 8. 7. 2006 / 19:00 – Skalní hrad /
Sloup v Čechách – 30. 6. 2007 / 19:00 – Skalní hrad /
Sloup v Čechách – 21. 6. 2008 / 19:00 – Skalní hrad /
Sloup v Čechách – 20. 6. 2009 / 19:00 – Skalní hrad /
Sloup v Čechách – 19. 6. 2010 / 19:00 – Skalní hrad /
Sloup v Čechách – 25. 6. 2011 / 19:00 – Skalní hrad /
Sloup v Čechách – 15. 12. 2016 / 15:30 – Domov důchodců /
Slunečná – 2. 5. 2009 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie /
Slunečná – 1. 5. 2010 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie /
Slunečná – 7. 5. 2011 / 17:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie /
Slunečná – 5. 5. 2012 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie /
Slunečná – 3. 5. 2013 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie /
Smiřice – 1. 12. 2010 / 19:00 – Zámecká kaple Zjevení Páně /
Sokolov – 17. 3. 2011 / 19:00 – Klub M /
Sokolov – 13. 9. 2014 / 15:00 – Folkové pódium / Nábřežní ulice
Srní – 18. 7. 2008 / 19:00 – Hotel Srní /
Stochov – 14. 3. 2014 / 19:00 – Dům kultury /
Strakonice – 3. 12. 2014 / 19:30 – Rytířský sál na hradě /
Stružnice – 3. 11. 2010 / 10:00 – Mateřská škola /
Stružnice – 20. 4. 2014 / 17:00 – Kostel sv. Vavřince / Jezvé
Stružnice – 16. 12. 2016 / 19:00 – Kostel sv. Vavřince / Jezvé
Suchdol nad Lužnicí – 26. 10. 2013 / 17:00 – Kulturní centrum /
Sutom – 23. 6. 2018 / 15:00 – Kostel sv. Petra a Pavla /
Světlá nad Sázavou – 19. 10. 2010 / 19:30 – Galerie Na půdě /
Svitavy – 3. 12. 2017 / 16:45 – Náměstí Míru /
Svojkov – 17. 8. 2002 / 19:00 – Pension Zámeček /
Svor – 17. 12. 2004 / 17:00 – /
Sychrov – 21. 8. 2004 / 11:00 – Skotské hry /
Sychrov – 19. 8. 2006 / 12:30 – Skotské hry /
Sychrov – 25. 8. 2007 / 10:30 – Skotské hry /
Sychrov – 16. 8. 2008 / 9:30 – Skotské hry /
Sychrov – 29. 8. 2009 / 11:30 – Skotské hry /
Šumperk – 3. 7. 2009 / 19:00 – Klub Vana (Suteren Lounge) /
Švihov – 30. 7. 2010 / 16:00 – Vodní hrad /
Tábor – 20. 4. 2011 / 19:00 – Divadlo O. Nedbala /
Tábor – 29. 1. 2014 / 19:00 – Divadlo O. Nedbala /
Tábor – 25. 1. 2018 / 19:00 – Divadlo O. Nedbala /
Telč – 14. 5. 2015 / 19:00 – Sál Národního památkového ústavu /
Telč – 18. 9. 2019 / 19:00 – Sál Národního památkového ústavu /
Teplice – 22. 9. 2007 / 18:00 – Keltské slavnosti /
Teplice – 20. 9. 2008 / 18:00 – Keltské slavnosti /
Teplice – 10. 12. 2017 / 17:00 – Modlitebna C?SH / Českobratrská 22
Teplice – 17. 12. 2022 / 17:00 – Zámecké náměstí /
Tralee, IRL – 22. 8. 2011 / 18:00 – Square Stage /
Trutnov – 23. 9. 2004 / 17:30 – Čajovna /
Třešť – 20. 1. 2011 / 19:00 – Synagoga /
Třešť – 16. 4. 2015 / 18:00 – Kostel sv. Kateřiny /
Třinec – 3. 3. 2004 / 18:00 – /
Turnov – 10. 8. 2012 / 18:00 – KC Střelnice / Markova 311
Týn nad Vltavou – 22. 4. 2013 / 9:00 – Městský dům kultury Sokolovna / Tyršova 424
Týnec nad Sázavou – 26. 9. 2015 / 19:30 – Keltský večer / Hrad
Týnec nad Sázavou – 10. 4. 2019 / 18:00 – Městská knihovna / Pod Hradištěm 18
Týnec nad Sázavou – 26. 11. 2022 / 16:00 – Okružní /
Úpice – 12. 4. 2017 / 19:30 – Loutkové divadélko / Dr. A. Hejny 133
Ústí nad Labem – 10. 10. 2012 / 19:00 – Národní dům /
Úštěk – 1. 7. 2006 / 18:00 – Synagoga /
Valeč – 15. 7. 2006 / 14:00 – Valečský kromlech /
Valeč – 15. 7. 2006 / 21:00 – Valečský kromlech /
Větrný Jeníkov – 4. 9. 2016 / 16:00 – Jeníkovská pouť /
Vimperk – 21. 2. 2016 / 18:00 – Kavárna Ve skále / Pivovarská 61
Vimperk – 5. 12. 2017 / 19:00 – Kavárna Ve skále / Pivovarská 61
Volyně – 6. 7. 2017 / 20.00 – Plovárna /
Vyšší Brod – 27. 8. 2015 / 18:00 – Gotické sklepení Cisterciáckého opatství /
Zadní Kopanina – 3. 6. 2006 / 14:00 – Gardenparty /
Zákupy – 5. 12. 2002 / 15:00 – Zámek /
Zákupy – 5. 12. 2003 / 13:30 – Zámek /
Zákupy – 5. 12. 2004 / 15:30 – Zámek /
Zákupy – 5. 12. 2005 / 13:00 – Zámek /
Zákupy – 23. 4. 2006 / 13:00 – Zámek /
Zákupy – 20. 12. 2014 / 17:00 – Zámek /
Zákupy – 1. 12. 2018 / 16:30 – Náměstí /
Žamberk – 23. 11. 2011 / 18:00 – Kostel sv. Václava /
Žandov – 11. 11. 2017 / 16:00 – Irský den /
Žandov – 29. 10. 2021 / 18:00 – MÚ - sál Koruna /
Žatec – 28. 11. 2012 / 19:00 – Městské divadlo /
Žatec – 19. 10. 2017 / 19:00 – Městské divadlo /
Ždírec nad Doubravou – 14. 11. 2014 / 18:00 – Galerie Doubravka /
Žihobce – 7. 9. 2013 / 19:00 – Kostel Proměnění Páně /
Žirovnice – 29. 11. 2015 / 14:15 – Rytířský sál zámku /
Žirovnice – 29. 11. 2015 / 16:00 – Rytířský sál zámku /